Singapore op de Olympische Zomerspelen 2024
Singapore op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Singapore | ||||||||||||||||
IOC-landcode | SIN | ||||||||||||||||
NOC | Singapore National Olympic Council externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Singapore op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Singapore op de Winterspelen | |||||||||||||||||
2018 | |||||||||||||||||
|
Singapore zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Aantal deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 0 | 1 | 1 |
Badminton Badminton | 1 | 1 | 2 |
Kanovaren Kanovaren | 0 | 1 | 1 |
Paardensport Paardensport | 0 | 1 | 1 |
Roeien Roeien | 0 | 1 | 1 |
Schermen Schermen | 0 | 2 | 2 |
Tafeltennis Tafeltennis | 1 | 2 | 3 |
Zeilen Zeilen | 2 | 0 | 2 |
Zwemmen Zwemmen | 1 | 4 | 5 |
totaal | 5 | 13 | 18 |
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Shanti Pereira | 200 m | n.v.t. |
Badminton
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Loh Kean Yew | enkelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Yeo Jia Min | enkelspel |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Sprint
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Stephenie Chen | K-1 500 m |
Paardensport
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Dressuur
ruiter | paard | onderdeel | Grand Prix | Grand Prix Special | Grand Prix Freestyle | totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | technisch | artistiek | uitslag | rang | |||
Caroline Chew | individueel |
Roeien
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Saiyidah Aisyah | skiff |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Kiria Tikanah | degen | |||||||
Amita Berthier | floret |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Izaac Quek | enkelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Zeng Jian | enkelspel | |||||||||
Zhou Jingyi |
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Zeilster(s) | Onderdeel | Voorrondes | Kwartfinale | Halve finale(s) | Finales(s) | Plaats | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
Maximilian Maeder | Formula Kite | n.v.t. |
Zeiler(s) | Onderdeel | Race | Punten | Plaats | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | M* | ||||
Ryan Lo | Laser | n.v.t. |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Jonathan Tan | 50 m vrije slag |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Letitia Sim | 100 m schoolslag | ||||||
Quah Ting Wen Quah Jing Wen Letitia Sim Levenia Sim | 4x100 m vrije slag |
Bronnen en noten